Pasek-do-Zegarka.com
Jak oceniasz informacje na tej stronie?

Wyślij opinię
  Specjalista od części do zegarków od 1991 roku
  +25.000 części do zegarków ponad 50 marek
  Własny warsztat zegarmistrzowski
Określ numer przypadku lub modelu zegarka

  Wskazówki, jak szybko znaleźć swój zegarek

Wskazówki i narzędzia, które pomagają w bardziej efektywnym wyszukiwaniu.

Szukasz oryginalnej części marki do swojego zegarka? Następnie wyszukaj numer koperta na zegarek lub numer modelu na zegarku. Zazwyczaj znajdziesz je z tyłu zegarka. Numer modelu często składa się z kombinacji liter i cyfr.

Określ numer przypadku lub modelu zegarka

Widzę kilka kodów na moim zegarku. Skąd mam wiedzieć, który kod jest numerem modelu?
Czasami można znaleźć wiele kombinacji numerów liter z tyłu zegarka, takich jak kod fabryczny lub znak odporności na wodę (np. 5 ATM). Za pomocą poniższego modułu możesz bezpośrednio zażądać formatu numeru modelu marki zegarka.

Wybierz markę swojego zegarka na poniższej liście wyboru i natychmiast zobacz, jak wygląda numer modelu twojego zegarka.

Najpierw wybierz swoją markę

Wyświetl

Paski do zegarków Citizen

Swój pasek do zegarka Citizen zamów online w sklepie Pasek-do-Zegarka.com. Sklep aktualnie nie posiada w swojej ofercie paska Citizen, którego szukasz? Możesz go wyszukać wyszukując paski Citizen po ustawieniu ceny na 0. My z kolei będziemy się z Tobą kontaktować, aby oprócz ceny zegarka przekazać Ci koszty dostawy, związane z realizacją złożonego zamówienia. Citizen to jedna z najważniejszych firm japońskich o zasięgu globalnym, która swoją siedzibę ma w Tokio. Firma była założona przez Shokosha Watch Research Institute w 1918 i obecnie jest znana również jako producent tokarek precyzyjnych Cincom oraz zegarków Citizen. Nazwa handlowa Citizen pierwotnie została zaczerpnięta od nazwy zegarków kieszonkowych, których sprzedaż rozpoczęto w 1924. Marka jest znana jako największy na świecie producent zegarków.

Chciałbyś dopytać o jakieś szczegóły, dotyczące Twojego paska do zegarka Citizen? Skontaktuj się z nami!

3 produkt(ów)

na stronę

 • Citizen
  229,05 zł
  Zobacz produkt
 • Citizen
  281,13 zł
  Zobacz produkt
 • Citizen
  185,79 zł
  Zobacz produkt

3 produkt(ów)

na stronę