Pasek-do-Zegarka.com
Jak oceniasz informacje na tej stronie?

Wyślij opinię
  Specjalista od części do zegarków od 1991 roku
  +25.000 części do zegarków ponad 50 marek
  Własny warsztat zegarmistrzowski

Krótkie wprowadzenie

Pasek-do-Zegarka.com to sklep internetowy World of Watch straps.

En kort introduktion

World of Watch straps to międzynarodowy sklep internetowy, który koncentruje się na oferowaniu zarówno produktów, jak i usług związanych z zegarkiem. Dzięki 12 sklepom internetowym w 11 różnych językach jesteśmy obecnie największym dostawcą części do zegarków i napraw na poziomie międzynarodowym. Nasza oferta obejmuje głównie markowe i uniwersalne paski do zegarków, ale także mechanizmy zegarowe, kryształy zegarków, szpilki i śruby, sprzączki i klamry, linki do paska, kable USB do ładowania i baterie do zegarków. Mamy własny warsztat naprawy zegarków w Gemert (Holandia), który jest gotowy do naprawy Twojego cennego zegarka w krótkim czasie!

Nasza misja

Wiemy, że zegarki mogą mieć zarówno wartość emocjonalną, jak i ekonomiczną. Całkowite zastąpienie zegarka nowym nie jest możliwe w takiej sytuacji; wartości emocjonalnej nie można zastąpić. Niestety, wielu jubilerów dziś odrzuca wiele napraw zegarków, często dlatego, że są zbyt skomplikowane, aby je wykonać lub ponieważ są po prostu nieopłacalne. My w World of Watch straps kontynuujemy, gdzie inni się zatrzymują. Wierzymy w zrównoważony rozwój, przejrzystość i uczciwość. Poza tym robimy tylko to, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy, a to sprawiło, że od 1991 r. Możemy naprawdę znaleźć wszystko dla swojego zegarka.

Nasz zespół

Zespół World of Watch straps (w skrócie: zespół WoW) jest bardzo zróżnicowany i składa się z entuzjastycznych i bardzo zmotywowanych pracowników, którzy mają prawdziwe powiązania z zegarkami. Utrzymanie zadowolenia wszystkich odwiedzających i klientów naszych sklepów jest naszym codziennym priorytetem!

Asortyment i marki

World of Watch straps specjalizują się od 1991 r. W oferowaniu części do zegarków i napraw. Główna siedziba znajduje się w Gemert, Holandia. Nasza oferta obejmuje głównie paski do zegarków (markowe i uniwersalne), ale także inne części do zegarków, zestawy naprawcze lub narzędzia i baterie, które można zamówić za pośrednictwem naszych sklepów internetowych. Oferujemy tysiące produktów różnych marek, takich jak Fossil, Diesel, DKNY, Kenneth Cole, Guess, Seiko, Tommy Hilfiger, Pulsar, Timex i Skagen. Wszystkie naprawy zegarków są wykonywane przez naszych własnych zegarmistrzów Antonie Slegers i Eric Slegers. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych zegarmistrzów, prawie wszystkie naprawy zegarka są możliwe!

Oferujemy tylko w 100% oryginalne produkty marek, które posiadamy w naszej ofercie. Jesteśmy oficjalnie uznanym dealerem wszystkich marek w naszej ofercie.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić wszystkie oferowane przez nas marki

Nasz zegarmistrz Antonie Slegers w pracy

Nasz zegarmistrz Antonie Slegers w pracy

Izba Handlowa 87906635
Numer identyfikacji podatkowej NL004504650B52
Nasze nazwy handlowe i strony internetowe

  World of Watch Straps
www.worldofwatchstraps.com

  Pasek-do-Zegarka.com
www.pasek-do-zegarka.com

  Uhrenarmbandwelt.com
www.uhrenarmbandwelt.com