Pasek-do-Zegarka.com
Jak oceniasz informacje na tej stronie?

Wyślij opinię
  Specjalista od części do zegarków od 1991 roku
  +25.000 części do zegarków ponad 50 marek
  Własny warsztat zegarmistrzowski

  Wskazówki, jak szybko znaleźć swój zegarek

Wskazówki i narzędzia, które pomagają w bardziej efektywnym wyszukiwaniu.

Szukasz zamiennego paska do zegarka? Jeśli szukasz oryginalnego paska zegarka marki, użyj numeru modelu zegarka, aby wyszukać go w naszej witrynie. Szukasz uniwersalnego paska do zegarka, który pasuje do zegarków wielu marek? Następnie kliknij niebieski przycisk Pomóż mi szukać.

Określ numer przypadku lub modelu zegarka

Widzę kilka kodów na moim zegarku. Skąd mam wiedzieć, który kod jest numerem modelu?
Czasami można znaleźć wiele kombinacji numerów liter z tyłu zegarka, takich jak kod fabryczny lub znak odporności na wodę (np. 5 ATM). Za pomocą poniższego modułu możesz bezpośrednio zażądać formatu numeru modelu marki zegarka.

Wybierz markę swojego zegarka na poniższej liście wyboru i natychmiast zobacz, jak wygląda numer modelu twojego zegarka.

Najpierw wybierz swoją markę
Wyszukaj część , wpisując numer modelu w naszej wyszukiwarce.
Wyświetl

Paski ze skóry

Zamówienie skórzanego paska do Twojego zegarka będzie zrealizowane przez sklep Watchstraps-batteries.com. W zależności od regionu, gdzie Twoje zamówienie ma być dostarczone, wysyłka będzie zrealizowana przez nasz sklep na terenie Holandii. W naszej ofercie znajdziesz paski w różnych kolorach, rozmiarach i rodzajach.

Skórzane paski zapewniają komfort noszenia, są przyjazne dla skóry, elastyczne i łatwo dopasowują się do dłoni. W przypadku pasków skórzanych o ich wyborze przesądzają również różne rodzaje sprzączek oraz zapięć.

Podane poniżej ceny zawierają VAT. Realizacja zamówienia oraz czas potrzebny na dostawę pasków do zegarków zazwyczaj wynoszą 3-5 dni roboczych przy dostawie na terenie Wielkiej Brytanii, Polski oraz 4-10 dni roboczych przy dostawie na terenie Stanów Zjednoczonych. W przypadku pozostałych krajów świata dostawa trwa 4-12 dni roboczych. Koszty dostawy wynoszą 2,50 - 4,95 euro(kursy walut, po których będą przeliczone koszty dostawy, zmieniają się codzienne). Faktury potwierdzające zakup będą wystawiane firmom, które złożą zamówienia na produkty w ilościach hurtowych.

Masz jakieś pytania, dotyczące Twojego paska? Skontaktuj się z nami, a my ci pomożemy!

1 produkt(ów)

na stronę

  • WoW
    68,89 zł
    Zobacz produkt

1 produkt(ów)

na stronę