Paski do zegarków marki Michael Kors

Zamów stylowy pasek do zegarka marki Michael Kors korzystając ze strony Pasek-do-Zegarka.com. W cenach produktów uwzględniono VAT. W zależności od kraju doręczenia wybrane zamówienia realizuje nasz sklep w Holandii. Koszty wysyłki wahają się od 2,50 do 4,95 euro. W ofercie prowadzonego przez nas sklepu znajdziesz różne rodzaje pasków marki Michael Kors, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach.

Ceny zawierają VAT. Realizacja zamówienia wraz z dostawą zajmuje zazwyczaj około 3-5 dni roboczych, jeśli zamówienie ma być dostarczone na terenie Wielkiej Brytanii oraz na zachód od Polski, oraz 4-10 dni roboczych w przypadku dostaw na kontynent amerykański. W przypadku pozostałych krajów standardowy czas doręczenia wynosi 4-12 dni roboczych. Koszty wysyłki w euro wynoszą 2,50 - 4,95 (przy czym kurs wymiany, stosowany do przeliczenia kosztów wysyłki, zmienia się codziennie). Faktury potwierdzające zakup wystawione są jedynie dla firm, które dokonują zakupów hurtowych.

Masz pytania w związku z wybranym przez siebie paskiem marki Michael Kors? Skontaktuj się z nami, abyśmy rozwiali Twoje wątpliwości!

Items 1 to 16 of 260 total

per page

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Items 1 to 16 of 260 total

per page

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Paski do zegarków marki Michael Kors