Pasek-do-Zegarka.com
Jak oceniasz informacje na tej stronie?

Wyślij opinię
  Specjalista od części do zegarków od 1991 roku
  +25.000 części do zegarków ponad 50 marek
  Własny warsztat zegarmistrzowski

Płatność i Gwarancja

Istnieje wiele rodzajów metod płatności dostępnych w Internecie. Horloge-bandjes.nl wybrał bezpiecznych metod płatności PayPal, Mister Cash, sofortbanking, Klarna i przyjmuję American Express, Visa i MasterCard.

iDEAL

Bezpieczne i zapłacić bezpośrednio w Internecie. Ideałem jest nowy cyfrowy średnia płatność. Wszystkie główne banki holenderskie uczestniczyć. Jako konsument, płacisz online zakupy internetowe w znanym środowisku bankowości internetowej. iDEAL równa szpilki cyfrowych: płatności bezpośrednio z konta bankowego obciąża rachunek sklepu. Czas dostawy zostanie skrócony o tej bezpośredniej formy płatności. Ideałem jest równie bezpieczny jak bankowość online. Ta nowa metoda płatności mogą zostać zidentyfikowane za pomocą specjalnego logo. Ta winieta można znaleźć w informacjach sklepu. Aby uzyskać więcej informacji na idealne miejsce.

PayPal

PayPal (eBay Inc.) to usługa płatności online, który pozwala płacić na eBay i innych sklepów internetowych. Ale można też PayPal przelew online, aby rodziny i przyjaciół lub otrzymane. PayPal ma ponad 150 milionów kont. Można płacić z przelewem, kartą kredytową lub poprzez salda konta PayPal. Więcej informacji na temat PayPal, odwiedź PayPal. 

Po połączeniu konta bankowego lub karty kredytowej do konta PayPal. PayPal bezpośrednio przekazuje pieniądze na konto sprzedającego. Następnie kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta. Twój zakup może być tak szybko wysłane. Nie trzeba żadnych pieniędzy do depozytu na koncie PayPal. Salda na swoim koncie PayPal spłacać kłopoty dla banku. Twoje informacje finansowe nigdy nie są przekazywane do sprzedawcy. Kupujący i sprzedający otrzymał natychmiast po każdego zlecenia płatności PayPal dowodu wpłaty w skrzynce odbiorczej. Jeśli towary nie są dostarczane, PayPal może pośredniczyć między kupującym a sprzedającym. To jest wolny, aby otworzyć konto PayPal. PayPal, będzie można za darmo w wielu sklepach internetowych w kraju i za granicą. Nie ma żadnych dodatkowych opłat, a czasami inne metody płatności są.

Klarna

W fizycznym sklepie, zawsze masz możliwość, aby ręce w artykule, zanim za niego zapłacić. Myślimy, że powinien on wynosić sklepów internetowych jak. W związku z tym pojawić Klarna zawsze zakupu a następnie zapłacić tylko. Pozwala to zapewnić, że zawsze otrzymujesz to, co zamówiłeś, i nigdy nie musiał płacić za coś, czego nie są tylko odbyło się w Twoich rękach. Z Klarna przynajmniej 14 dni płacić swój zakup, zawsze. Można płacić lub wszystkie naraz rozprzestrzeniać.

MisterCash

Mister Cash jest nazwa belgijskiej płatności. Za pomocą kodu PIN, można płacić za belgijskiego rezydenta do kilku sklepów, stacji benzynowych, alkoholu lub innych maszyn. Możliwe jest również, aby wykonać z płatności on-line w internecie. Można zrobić płatność online z Mister Cash przy użyciu numer karty i datę ważności.

Sofort

Sofort jest proste, szybkie i bezpieczne płatności online za pomocą bankowości internetowej, i jest szczególnie przydatny dla klientów spoza Holandii i Belgii. Płacąc z Sofort, zostanie skierowany za pośrednictwem bezpiecznego połączenia internetowego konta bankowego w instytucji finansowej. Nie możesz zalogować się za pomocą kodu PIN i potwierdzić płatność z TAN.

American Express

Karty American Express naładowaniu akumulatora zawołał. Które wydają karty kredytowe, ale nie są. Co to jest karta płatnicza? Przy użyciu karty typu charge, takich jak American Express, trzeba będzie zapłacić każdego miesiąca pełnej pozostałej kwoty. Jest to kwota, którą spędził w tym miesiącu z kartą. Tylko jeśli nie zapłacą, to trzeba zapłacić grzywnę.

Visa / Mastercard

Z Visa można płacić w ponad 27 mln punktów akceptacji na całym świecie. Zatem Światowa Karta Visa jest najbardziej Akceptacja kart kredytowych na świecie. Wszystkie adresy, gdzie można zobaczyć logo Visa, zapraszamy ze swojej karty kredytowej Visa. W innych krajach można znaleźć niemal wszędzie ze swojej karty kredytowej Visa.