Pasek-do-Zegarka.com
Jak oceniasz informacje na tej stronie?

Wyślij opinię
  Specjalista od części do zegarków od 1991 roku
  +25.000 części do zegarków ponad 50 marek
  Własny warsztat zegarmistrzowski

  Wskazówki, jak szybko znaleźć swój zegarek

Wskazówki i narzędzia, które pomagają w bardziej efektywnym wyszukiwaniu.

Szukasz zamiennego paska do zegarka? Jeśli szukasz oryginalnego paska zegarka marki, użyj numeru modelu zegarka, aby wyszukać go w naszej witrynie. Szukasz uniwersalnego paska do zegarka, który pasuje do zegarków wielu marek? Następnie kliknij niebieski przycisk Pomóż mi szukać.

Określ numer przypadku lub modelu zegarka

Widzę kilka kodów na moim zegarku. Skąd mam wiedzieć, który kod jest numerem modelu?
Czasami można znaleźć wiele kombinacji numerów liter z tyłu zegarka, takich jak kod fabryczny lub znak odporności na wodę (np. 5 ATM). Za pomocą poniższego modułu możesz bezpośrednio zażądać formatu numeru modelu marki zegarka.

Wybierz markę swojego zegarka na poniższej liście wyboru i natychmiast zobacz, jak wygląda numer modelu twojego zegarka.

Najpierw wybierz swoją markę
Wyszukaj część , wpisując numer modelu w naszej wyszukiwarce.
Wyświetl

Paski do zegarków z tytanu

Zamówienia na tytanowe paski do zegarków mogą być dokonywane online na stronie sklepu internetowego Pasek-do-Zegarka.com. Zamówienia realizowane do wybranych krajów będą obsługiwane przez nasz sklep w Holandii. W ofercie naszego sklepu znalazły się różne rodzaje pasków tytanowych, dostepnych w różnych kolorach i rozmiarach.

Poniższe ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Standardowy czas potrzebny na przygotowanie zamówienia do wysyłki i jej dostawę na terenie Polski, krajów europejskich czy do Stanów Zjednoczonych wynosi około tygodnia. Koszty dostawy sięgają od 2,50 euro do 4,95 euro. W przypadku zamówień obejmujących większą ilość produktów firmy mogą otrzymać fakturę, potwierdzającą zakup.

Tytanowe paski do zegarków są lekkie i niezwykle stylowe, a do tego także przyjazne dla skóry.

Masz jakieś pytania, dotyczące pasków tytanowych? Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

5 produkt(ów)

na stronę

 • EXC
  274,92 zł
  Zobacz produkt
 • PVK
  386,63 zł
  Zobacz produkt
 • W.P.
  352,26 zł
  Zobacz produkt
 • W.P.
  236,08 zł
  Zobacz produkt
 • W.P.
  382,16 zł
  Zobacz produkt

5 produkt(ów)

na stronę